Menu
Reklamacje i zwroty

Formularz zwrotu i reklamacji

Prawo do odstąpienia od umowy

  1. Mają Państwo prawo odstąpić od umowy sprzedaży w terminie 30 dni, od dnia odebrania Towaru, bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
  2. Aby skorzystać z prawa do odstapienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia pocztą elektroniczną: biuro@ecofarb.pl
  3. Aby zachować termin odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informacje dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa do odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
  4. Aby zwrócić Towar, wyślij go na poniższy adres i dołącz kopię dowodu zakupu – faktura, paragon.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia Towaru do Państwa, bez zbędnej zwłoki, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa do odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy na wskazany rachunek bankowy. Jeśli do zamówienia została wystawiona faktura VAT, za pośrednictwem poczty otrzymają Państwo fakturę korygującą, z prośba o jej potwierdzenie i odesłanie w załączonej kopercie zwrotnej.

 

Dane do zwrotu

ZphuTRIBEX 

UL. TYLNA 48.KROSNO

62-050MOSINA

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl