Menu
O nas

Jesteśmy firmą z ponad 20 letnim doświadczeniem w zakresie produkcji, serwisu i przede wszystkim sprzedaży sprzętu do malowania proszkowego: aplikatorów elektrostatycznych - Corona oraz elektrokinetycznych - Tribo. Produkujemy również małe piece elektryczne do polimeryzacji farb proszkowych oraz kabiny do malowania proszkowego.

W 2018 roku poszerzyliśmy zakres działalności o sprzedaż detaliczną farb proszkowych. Współpracujemy z najlepszymi producentami farb proszkowych z Włoch, Holandii, Turcji, Niemiec oraz Polski.

Posiadamy w ofercie całą gamę kolorów z palety Ral oraz wybrane kolory z Palety NCS i Panton.

Specjalne miejsce zajmują w naszej ofercie farby dedykowane do malowania felg samochodowych aluminiowych oraz stalowych bowiem od kilkunastu lat sami je regenerujemy i malujemy. Znamy od podszewki wszystkie sposoby malowania, błędy jakie można popełnić i jakich należy unikać. Chętnie dzielimy się tą wiedzą z naszymi klientami.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email biuro@ecofarb.pl lub telefonicznie pod numerem 512-089-358.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
EcoFarb.pl

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl