Menu

SAMES - Aplikator - Pistolet do Malowania Proszkowego Elektrostatyka - Corona Doskonała Francuska Jakość

APLIKATOR SAMES ZD 1.JPG
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 14 dni
Cena: 20 910,00 zł 20910.00
Cena netto: 17 000,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: sames

Opis

Na życzenie klienta wysyłamy całą specyfikację urządzenia w pliku pdf do zapoznania się szczegółowego z danymi technicznymi oraz mozliwościami aplikatora.

1. Przedmiotem oferty jest zestaw do nanoszenia powłok proszkowych przy pomocy kompletnego zestawu Inocart VT – wersja standard, pod karton z proszkiem, węże i kable 6m.

1.1. Inocart VT 6m Inocart VT to proste i kompletne rozwiązanie ręcznej aplikacji proszkowej z kartonem na proszek. Połączenie pistoletu Inogun M spraygun i modułu sterowania Inobox zwiększa komfort pracy użytkownika. Zawiera przyjazny dla użytkownika interfejs z zaawansowanymi funkcjami ergonomicznymi, które pomagają utrzymać równowagę w aplikacji proszku i jakości wykończenia

 Szybka zmiana kolorów: czyszczenie poniżej 25 sekund

 Wysoki współczynnik przenoszenia proszku na detal: technologia TEC5

 Łatwość obsługi: mniej niż 2 minuty od szkolenia do działania Zestaw do ręcznej aplikacji proszkowej Inocart VT jest idealny do równomiernego nanoszenia proszków takich jak poliester, epoksyd lub akryl, które są dostarczane w 20 kg kartonach. Stół wibracyjny upłynnia proszek i pozwala na szybkie przemieszczenie proszku pompką przez rurkę do pistoletu ręcznego. Przy projektowaniu pistoletu uwzględniono oszczędność proszku i energii, dzięki czemu osiągnięto wyższą wydajność i jakość wykończenia powłoki. TEC5 (Elektroniczna Kontrola Transferu), zapewnia samoregulację ładunku elektrostatycznego z uwzględnieniem przepływu proszku i odległości części w celu optymalizacji aplikacji proszku i jakości wykończenia. Urządzenie Inocart VT jest łatwe w czyszczeniu dzięki opcji Fast-Clean. Jest dobrze wyważony i wygodny w obsłudze. Duża moc wysokiego napięcia w połączeniu z jednostką sterującą wysokiego napięcia zapewnia efekt zawijania się materiału wokół dużych detali (D. 500mm / 20 in.) i ma głęboką wnikalność zagłębienia. Posiadanie tego sprzętu daje mozliwość lepszego wykorzystania proszku, a co za tym idzie, skrócenie czasu aplikacji. Inobox steruje wysokim napięciem i zarządza wszystkimi rodzajami powietrza: przedmuchu powietrza z elektrod oraz wdmuchiwania i rozcieńczania. Wąż proszkowy i przewód są dostępne w dwóch różnych długościach: 6m i 12m, do malowania małych i dużych części oraz podzespołów. Może być używany jako główne narzędzie do malowania proszkowego lub jako dodatkowy sprzęt do wstępnego malowania lub wykańczania w liniach automatycznych. Oczekiwane rezultaty są widoczne w krótkim czasie.

Wydajność

 1 Stały i równomierny natrysk zapewniający płynne i jednolite malowanie

 1 Dobrze wyważony, wygodny w użytkowaniu pistolet

 2 Technologia TEC5 zapewnia wysoką jakość wykończenia malowania

 3Trzy ustawienia fabryczne dla szybkiego uruchomienia. 99 ustawień klienta, aby spełnić jego dodatkowe oczekiwania.

 3 Szybka i łatwa regulacja wysokości Inoboxadla komfortu pracy ze sterowaniem

Produktywność

 1 Silna kaskada zapewniająca efekt zawijania się proszku wokół detalu

 2 Wysoka wydajność transferu mininalizująca czas malowania

 3 Zaawansowane sterowanie HV dla doskonałego pokrywania trudno dostępnych części

 3 Łatwa i natychmiastowa regulacja natężenia przepływu proszku

 4 Bezstopniowy elektryczny stół wibracyjny

 5 Samoblokujący się hak do konserwacji pistoletu i pompy podczas czyszczenia

 6 Specjalny podnóżek do łatwego przenoszenia urządzenia Inocart Trwałość

 1 Bezkonkurencyjna żywotność kaskady

 3 Monitoring części podlegających zużyciu w celu ich wymiany we właściwym czasie

 7 Przeznaczony do użytku przemysłowego

 ♦ Zbudowany z wysokiej jakości sprawdzonych komponentów

Technologia Sames TEC5 (elektroniczne sterowanie transferem) Procesor w technologii TEC5 (Transfer Electronic Control) automatycznie dostosowuje napięcie dając najlepszą aplikację. Bierze pod uwagę przepływ proszku i odległość części, aby zapewnić najwyższy transfer proszku i jakość wykończenia. Technologia TEC5 jest technologią 5-tej generacji i jest wynikiem 55 lat innowacji, doświadczenia i wiedzy firmy Sames. Nasze doświadczenie zostało wykorzystane do opracowania dwóch nowych głównych komponentów, którymi są jednostka wysokiego napięcia (kaskada) oraz system sterowania wysokim napięciem (procesor). Kaskada nowej generacji wykorzystuje wyselekcjonowane podzespoły elektroniczne w celu zapewnienia wydajnej, dokładnej i długotrwałej pracy w aplikacjach proszkowych. Zarówno Inocontroller jak i Inobox korzystają z najnowszej technologii oprogramowania oraz systemów kontroli wysokiego napięcia. Końcowy rezultat działania systemu elektrostatycznego to unikalne oprogramowanie sterujące, które zapewnia maksymalny prąd i wysokie

 

Technologia TEC5 zapewnia wysoki poziom napięcia i jednocześnie wysoki poziom ładowania prądem w sposób bardziej zaawansowany niż jakakolwiek technologia konkurencyjna, dostępna na rynku. (Pokazane na wykresie TEC 5 jako UC1 (konkurent 1) i UC2 (konkurent 2)). Wykres TEC5 pokazuje odległość rozpylania i poziom wysokiego napięcia jako dystans od 300 do 400mm pomiędzy pistoletem proszkowym a częścią, która ma być malowana. Proszek jest zasilany bardzo wysokim napięciem przy niskim natężeniu prądu, dlatego też nie jest wystarczająco naładowany, co zmniejsza wydajność transferu i efekt owijania. Na przeciwległym końcu skali, w odległości 30 mm (czerwona strefa wykresu) od części, która ma być malowana, prąd wzrasta bardzo szybko, a system sterowania wyłącza wysokie napięcie i prąd, aby uniknąć potencjalnych zagrożeń. Nasza technologia TEC5 przenosi ładunek proszkowy na wyższy poziom pomiędzy 300 mm (11,8 in) a 30 mm (1,2 in). Technologia TEC5 daje to, co najlepsze zarówno w przypadku wysokiego napięcia jaki prądu, osiągając najwyższą możliwą wydajność transferu napięcie, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa operatora. Jako główna zasada elektrostatyki, wysokie napięcie przemieszcza proszek, a prąd go ładuje.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl